''HERKES İÇİN ULUSAL SPOR VE SAĞLIK GÜNLERİ'' DÜZENLENİYOR

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde düzenlenecek olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek.

  Haberi Oku

  “30 Ağustos Zafer Bayramı” Düzenlenen Törenle Kutlandı

  İlimizde 30 Ağustos Zafer Bayramı, Gökmeydanında düzenlenen törenle kutlandı.

  Haberi Oku

  CUMHURBAŞKANIMIZ AHLAT GENÇLİK KAMPININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi’nin 949. yıl dönümü dolayısıyla Ahlat’ta düzenlenen etkinliklere katılmak üzere Bitlis’e geldi.

  Haberi Oku

  Bitlis’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 104. Yıl Dönümü, Törenle Kutlandı

  Bitlis'in düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü dolayısıyla Gökmeydan’da düzenlenen törenle kutlandı.

  Haberi Oku

  2900 RAKIMDA SPOR ŞÖLENİ

  İlimiz, Tatvan ilçe sınırları içerisinde bulunan Nemrut kalderasında bisiklet ve trekking turu düzenlenip yelken gösterileri gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ BİLAL ELKATMIŞ'IN RAMAZAN BAYRAMI TEBRİK MESAJI

  Rahmet, Mağfiret ve Manevi dolu bir Ramazan ayını daha geride bırakıyoruz. Bu yıl geçireceğimiz Ramazan Bayramımızın bir önceki Bayramlar gibi yaşayamayacağımızın burukluğu ile mücadelesini verdiğimiz bu en hassas süreçte gerekli tüm tedbirleri alarak sağlıklı günlerin beraberinde geleceğine inanıyorum. Salgının giderek azaldığı, daha güzel günleri beraber geçireceğimiz mutlu ve huzurlu günlere yaklaşıyoruz. Biraz daha sabır ve sebat ile bu günleri de geride bırakacağız inşallah. Bu vesile ile Mübarek Ramazan Bayramının sağlıklı günleri beraberinde getirmesini Yüce Rabbim'den Niyaz ediyor, İslam Aleminin ve tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramını canı gönülden tebrik ediyorum. Sağlık, mutluluk dolu sevgi ve muhabbetini hissettiğimiz, huzurlu bir bayram diliyorum.

  Haberi Oku

  EVİMİN SULTANLARI PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Koordinasyonun da hayata geçirilen Evimin Sultanları Projesi ilimizde uygulanmaya başlandı. İl Müdürlüğümüze bağlı tesislerimiz de hayata geçirilen proje ile Voleybol branşında yoğun ilgi gösterildi.

  Haberi Oku

  GÜROYMAK DAĞINA BAYRAĞIMIZIN SİMGESİ ÇİZİLDİ

  Tatvan ve Güroymak Gençlik Merkezleri düzenledikleri ortak etkinlik ile Bayrağımızın simgesi olan Ay ve Yıldızı Güroymak ilçemizi karşıdan gören yüksek dağa çizerek boyamasını gerçekleştirdiler

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlimizde Büyük coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  ''BERABER YÜRÜYELİM'' ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

  'Avrupa Hareketlilik Haftası' etkinlikleri kapsamında, 'Beraber Yürüyelim' temalı yürüyüşü İlimizde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  YENİ BAŞARILAR İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı il ve ilçe spor tesislerimizde çeşitli spor branşlarında uzman eğitimci ve antrenörlerimizin nezaretinde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

  Haberi Oku

  BASKETÇİLERİMİZ ÇEYREK FİNALDE

  Gençlik ve Spor Bakanlığı spor genel müdürlüğü faaliyet programında yer alan ,Tunceli ilinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Basketbol Grup müsabakalarını başarıyla tamamlayan kız ve erkek Basketbol takımlarımız çeyrek finale yükselme başarısını elde etti.

  Haberi Oku

  MASA TENİSÇİLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNDE

  Gençlik ve Spor kulübü masa tenisi takımımız grup 2'ncisi olarak 23-26 Mart 2019 tarihleri arasında Eskişehir’de gerçekleştirilecek olan Türkiye şampiyonasına katılma hakkını elde etti.

  Haberi Oku

  ANALİG HENTBOL GRUP BİRİNCİLİĞİ HEYECANI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü faaliyet programında yer alan ve İlimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen, Anadolu Yıldızlar ligi (ANALİG) Hentbol grup birinciliği müsabakaları düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

  Haberi Oku

  HENTBOL'UN ANADOLU YILDIZLARI BITLIS'TE PARLAYACAK.

  21-23 Aralık 2018 tarihleri arasında Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde 8 ayrı ilden toplamda 250 kız,erkek sporcu, antrenör ve idarecinin katılımı ile Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol grup müsabakalarının açılış seremonisi gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ‪ANADOLU YILDIZLAR LİGİ (ANALİG) HEYECANI İLİMİZDE STARTINI ALIYOR.

  İlimiz ev sahipliğinde 21-23 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Hentbol Grup müsabakalarına katılan takımlarımız için fikstür çekimi gerçekleştirildi.‬

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER