EVİMİN SULTANLARI PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Koordinasyonun da hayata geçirilen Evimin Sultanları Projesi ilimizde uygulanmaya başlandı. İl Müdürlüğümüze bağlı tesislerimiz de hayata geçirilen proje ile Voleybol branşında yoğun ilgi gösterildi.

  Haberi Oku

  GÜROYMAK DAĞINA BAYRAĞIMIZIN SİMGESİ ÇİZİLDİ

  Tatvan ve Güroymak Gençlik Merkezleri düzenledikleri ortak etkinlik ile Bayrağımızın simgesi olan Ay ve Yıldızı Güroymak ilçemizi karşıdan gören yüksek dağa çizerek boyamasını gerçekleştirdiler

  Haberi Oku

  Vali Oktay Çağatay, Kapalı Yüzme Havuzu ile 8 Ağustos Stadında İncelemelerde Bulundu

  Bitlis Valisi Sn. Oktay Çağatay, Bitlis merkezde bulunan İl Müdürlüğümüze bağlı Kapalı Yüzme Havuzunu ve bazı tesisleri yerinde inceledi.

  Haberi Oku

  MUTKİ KAYMAKAMINDAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Mutki Kaymakamımız ve aynı zamanda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzden sorumlu Vali Yardımcımız Sayın Muhammed Serkan ŞAHİN İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  GÜROYMAK KAYMAKAMINDAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Güroymak Kaymakamımız Sn. M. Furkan SANCAKTUTAR İl Müdürlüğümüze nezaket ziyaretinde bulunup, Kurumumuzun çalışmaları hakkında istişarelerde bulunarak bilgi aldı.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlimizde Büyük coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  ''BERABER YÜRÜYELİM'' ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

  'Avrupa Hareketlilik Haftası' etkinlikleri kapsamında, 'Beraber Yürüyelim' temalı yürüyüşü İlimizde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  YENİ BAŞARILAR İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı il ve ilçe spor tesislerimizde çeşitli spor branşlarında uzman eğitimci ve antrenörlerimizin nezaretinde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

  Haberi Oku

  BASKETÇİLERİMİZ ÇEYREK FİNALDE

  Gençlik ve Spor Bakanlığı spor genel müdürlüğü faaliyet programında yer alan ,Tunceli ilinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Basketbol Grup müsabakalarını başarıyla tamamlayan kız ve erkek Basketbol takımlarımız çeyrek finale yükselme başarısını elde etti.

  Haberi Oku

  MASA TENİSÇİLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNDE

  Gençlik ve Spor kulübü masa tenisi takımımız grup 2'ncisi olarak 23-26 Mart 2019 tarihleri arasında Eskişehir’de gerçekleştirilecek olan Türkiye şampiyonasına katılma hakkını elde etti.

  Haberi Oku

  ANALİG HENTBOL GRUP BİRİNCİLİĞİ HEYECANI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü faaliyet programında yer alan ve İlimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen, Anadolu Yıldızlar ligi (ANALİG) Hentbol grup birinciliği müsabakaları düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

  Haberi Oku

  HENTBOL'UN ANADOLU YILDIZLARI BITLIS'TE PARLAYACAK.

  21-23 Aralık 2018 tarihleri arasında Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde 8 ayrı ilden toplamda 250 kız,erkek sporcu, antrenör ve idarecinin katılımı ile Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol grup müsabakalarının açılış seremonisi gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ‪ANADOLU YILDIZLAR LİGİ (ANALİG) HEYECANI İLİMİZDE STARTINI ALIYOR.

  İlimiz ev sahipliğinde 21-23 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi (Analig) Hentbol Grup müsabakalarına katılan takımlarımız için fikstür çekimi gerçekleştirildi.‬

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BELLİ OLDU

  2018/2019 Eğitim öğretim yılı Okul Sporları️ faaliyet programı genç kızlar voleybol il birincisi, İlimiz Nurullah Eren Anadolu Lisesi oldu.

  Haberi Oku

  KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz organizasyonunda Kurumlarası Voleybol turnuvası tüm heyecanıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI DEVAM EDİYOR

  2018-2019 Eğitim öğretim yılı Okul Sporları️ faaliyet programında yer alan genç kızlar voleybol il birinciliği müsabakaları devam ediyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER