BAŞARILI SPORCULARIMIZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Ulusal ve uluslararası çeşitli spor müsabakalarında dereceye giren Milli Sporcularımız, Vali Ustaoğlu tarafından altınla ödüllendirildiler.

29 MART 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Bitlis Valiliği konferans salonunda düzenlenen programda çeşitli müsabakalarda dereceye giren sporcular ödüllendirildiler. Düzenlenen programda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış bir konuşma yaptı. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Faruk Budak, dereceye girmiş sporcular ve Bitlis’teki spor faaliyetleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. 
Daha sonra ise ulusal ve uluslararası spor müsabakalarında dereceye giren sporculara Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu tarafından ödülleri takdim edildi. Ödül törenin ardından bir konuşma yapan Vali Ustaoğlu, “Gerçekten bugün çok gurur duyduğumuz bir tabloyu hep birlikte yaşıyoruz. Arzulanan özlenen gençlerimizin kendi branşlarında çok güzel sonuçlar elde ederek, hem ilimizin hem de ülkemizin gururu oldular. Dünyanın farklı yerlerinde bayrağımızı göndere çektirmek, İstiklal Marşımızı söyletmek gerçekten gururların en büyüğüdür. Bu anlamda bende bu sporcu kardeşlerimizi ilimizin ve ülkemizin gururu olarak kendi branşlarında göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Bizlerde kendilerine ufakta olsa katkı yapmaya çalışıyoruz. Bu bir başlangıç bundan sonrada valilik olarak daha fazla katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Programın sonunda ise sporcular tarafından Vali Ustaoğlu’na imzalı futbol topu ile boks eldiveni hediye edildi.